АРХІТЕКТУРА
Наша компанія займається проектуванням будівель і споруд (включаючи їх комплекси), а також саму сукупність будівель і споруд, що створюють просторову середу для життя і діяльності людини.

 

МІСТОБУДУВАННЯ
Ми маємо позитивний досвід у формуванні матеріально-просторового середовища житлових забудов, міста, села, просторової організації ландшафту великих систем розселення.

 

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
Наші фахівці створюють графічне відображення проектованої будівлі або її навколишньої території. Візуалізація проводиться за допомогою новітніх комп'ютерних програм, що дозволяє створювати повністю фотореалістичні зображення архітектурних форм.

 

ДИЗАЙН
Послуга, яку люблять справжні естети. Якщо ви хочете організувати Ваш простір за останніми модними трендами, будь-то квартира, будинок, котедж, офіс, торгова площа, врахувати всі дрібниці, починаючи від вибору екологічно чистих матеріалів і завершуючи підбором стилістичного вирішення окремих кімнат - без послуг професійного дизайнера не обійтися.

 

ЕКСПЕРТИЗА
ФОП ЧЕБЕРЯК Ю.В. став керівником регіонального представництва ТОВ "Експерт Проект Груп" - компаніЇ, яка об’єднує професійних експертів будівельної галузі, що мають високу кваліфікацію та великий досвід практичної роботи, глибоко обізнані з чинними нормами Українського законодавства та, на високому професійному рівні, здійснюють експертизу проектів будівництва, що належать до усіх класів наслідків відповідальності СС1-СС3.

Компанія Еxpert Project Group включена до переліку експертних організацій, та відповідає критеріям, встановленим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від “15” серпня 2017 №204 про «Деякі питання здійснення експертизи проектної документації на будівництво об’єктів», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України від “18” вересня 2017 року за № 1140/31008, 1141/31009.

Copyright © 2016

ТОВ "ЧЕРКАСАРХПРОЕКТ"

Усі права захищені.

Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net